День Мира-2018

опубліковано Крылья 12

21 сентября ежегодно отмечается Международный день мира. Генеральная Ассамблея ООН объявила эту дату днем укрепления дружбы среди всех стран и народов. По этому случаю в нашей школе прошел флешмоб, где все ребята нашей школы написали пожелания к этому дню. Мир — это счастливая жизнь, это спокойствие, это разумность, радость улыбок, душевное тепло. Белый голубь в синем небе ! Пусть всегда будет мир!

День Мира-2018.avi

"День Миру у місті Л"

опубліковано 20 вер. 2018 р., 11:00 Крылья 12   [ оновлено ]

Наша школа взяла участь в міському конкурсі "День Миру у місті Л". Всі бажаючі мали змогу написати побажання до Дня Миру.Важливо ще раз нагадати собі і присутнім про те, що мир – це велика цінність, і про нього мало мріяти, для його досягнення необхідно багато і наполегливо працювати.

Мир

Фестиваль красок "Холи"

опубліковано 20 вер. 2018 р., 09:55 Крылья 12

Праздник красок (холи) - ежегодный индуистский фестиваль. Но… впервые подобное мероприятие прошло и у нас в школе. Мероприятие было потрясающим: оно началось с зажигательных танцев, весёлых конкурсов и всеобщий флешмоб с обсыпанием разноцветными красками. Солнечная погода и свежий воздух укрепляли общую радость. По словам ребят, такие воспитательные мероприятия очень нужны, так как сближают детей и взрослых, способствуют снятию эмоционального дискомфорта и напряжённости.

Весёлые перемены

опубліковано 20 вер. 2018 р., 09:47 Крылья 12

18 сентября в школе успешно стартовали "весёлые перемены"для ребят начальных классов. У младших школьников появилась возможность интересно и с пользой проводить свободное от уроков время и способ поднять настроение! "Весёлые перемены" будут проходить каждый вторник.

День смайлика

опубліковано 20 вер. 2018 р., 09:44 Крылья 12

19 сентября день рождения смайлика
😄 отметили ученики 1-4 классов.
1-е классы рисовали смайлик🤣, 2-е придумывали свой смайл😃, 3 -4 классы сочиняли сказку, где главные герои - смайлы🤗🤔😉. Если мы улыбаемся - жизнь продолжается!

День смайлика

«Агенти Змін. Діти»

опубліковано 16 вер. 2018 р., 09:28 Крылья 12

13 вересня до нашої школи завiтали представники Агенції регіонального розвитку, та розповідали про проект «Агенти Змін. Діти». Наші учні мають амбітні плани на життя, багато вже знають та цікавляться новим. Сподіваємось, що нова можливість для розвитку їхньої особистості як проект «Агенти Змін. Діти» стане їм у пригоді та буде поштовхом до суспільних змін. Дякую всім і кожному, що приділили нам увагу. Україні є куди розвиватись – бо є в нас Агенти Змін!

Агенція регіонального розвитку Луганської області

Природа і творчість

опубліковано 16 вер. 2018 р., 09:23 Крылья 12

14 вересня, у нашій школі відбулась виставка дитячих поробок з природного матеріалу «Природа і творчість» та "Чудовий свiт орiгамi".

Своїми роботами діти та їх батьки намагалися передати красу щедрої осені. Школярі залюбки ділилися один з одним досвідом про те, як саме вони робили свої вироби. Діти виявили неабияку фантазію та кмітливість, готуючи різноманітні поробки. Виставку відвідали батьки, учні, вчителі, гості.

Природа і творчість

«Озоновий шар та його роль на Землі»

опубліковано 16 вер. 2018 р., 09:17 Крылья 12

Міжнародний день охорони озонового шару – це чудова можливість привернути увагу до даної проблеми і оптимізувати зусилля для її вирішення. У цей день в школі відбувся екологічний захід «Озоновий шар та його роль на Землі». Учні дізналися, які функції виконує озоновий шар і як його можна захистити. Також учнi школи встановили коробки для сортування смiття.

Міжнародний день пам'яті жертв фашизму

опубліковано 16 вер. 2018 р., 09:11 Крылья 12

10 вересня у школі були проведенi заходи присвяченi Міжнародному дню пам'яті жертв фашизму.

Під час заходiв учні згадали історичні події Другої світової війни, переглянули відеосюжет «День пам'яті жертв фашизму», вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Відлуння минулої війни знову і знову нагадує нам, як важливо запобігти насильству та зберегти мир заради майбутнього.

Перший урок

опубліковано 4 вер. 2018 р., 11:35 Крылья 12

Пролунав перший дзвоник і покликав наших дітей за парти перший урок. Цікаво та пізнавально пройшли уроки в нашій школі.Діти з великим задоволення відправлялися в мандрівки Україною, Європою, відкрили для себе нові знання, кордони. На першачків та їх батьків чекав вражаючий квест.

Перший урок