До уваги вчителів! Розклад на 2 тиждень.

опубліковано 7 вер. 2019 р., 14:03 Крылья 12   [ оновлено 7 вер. 2019 р., 14:03 ]

* для перегляду зображень у повному розмірі треба завантажити їх на комп'ютер.

Увага! Школярам та батькам!

опубліковано 20 серп. 2019 р., 07:19 Крылья 12   [ оновлено 20 серп. 2019 р., 07:20 ]

30 серпня відбудеться перекличка:
  • на 9-00 для учнів 2-11 класів
  • на 10-00 для учнів 1-х класів

День Безпечного Інтернету 2019

опубліковано 3 лют. 2019 р., 13:44 Крылья 12

5 лютого о 12:30 з нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019 під гаслом «Разом за найкращий Інтернет!»Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України  та компанія ERC за підтримки Інституту модернізації змісту освіти запрошують школярів 8-11 класів до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.

Для участі в уроці, зареєструйтесь

До уваги випускників 2019

опубліковано 22 лист. 2018 р., 12:07 Крылья 12

Одним з найважливіших виборів, який кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії.

Лисичанський ВП ГУНП в Луганський області пропонує до вступу на навчання вищі навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України:
  • Харківський національний університет внутрішніх справ,
  • Луганський університет внутрішніх справ,
  • Дніпропетровській державний університет внутрішніх справ,
  • Одеський державний університет внутрішніх справ,
  • Національна академія внутрішніх справ,
  • Львівський державний університет внутрішніх справ.

Перевагами навчання у вищих навчальних закладах МВС України є:
  • навчання здійснюється за державним замовленням (бюджетна форма навчання),
  • викладання дисциплін здійснюється на високому рівні педагогічним складом з досвідом роботи,
  • після закінчення навчальних закладів, випускники обов’язково працевлаштовуються,
  • проживання в сучасних гуртожитках, харчування та забезпечення форменим одягом – безкоштовно,
  • проходження практики та стажування здійснюється в підрозділах Національної поліції України,
  • можливість продовжити навчання в магістратурі, ад’юнктурі, аспірантурі, докторантурі.

Для навчання запрошуються випускники закладів загальної середньої освіти та закладів професійної освіти, які отримали повну загальну середню освіту, віком до 25 років.

Вступ до вищих навчальних закладів МВС України проводиться тільки по направленню територіального відділу поліції. Тому, бажаючим вступити у 2019 році до вищих навчальних закладів системи МВС України необхідно протягом листопада – грудня 2018 року звернутися до сектору кадрового забезпечення Лисичанського відділу поліції, що знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мендєлєєва, 71. Довідки за телефоном: (06451)-7-04-63».

День Мира-2018

опубліковано 21 вер. 2018 р., 11:06 Крылья 12

21 сентября ежегодно отмечается Международный день мира. Генеральная Ассамблея ООН объявила эту дату днем укрепления дружбы среди всех стран и народов. По этому случаю в нашей школе прошел флешмоб, где все ребята нашей школы написали пожелания к этому дню. Мир — это счастливая жизнь, это спокойствие, это разумность, радость улыбок, душевное тепло. Белый голубь в синем небе ! Пусть всегда будет мир!

День Мира-2018.avi

"День Миру у місті Л"

опубліковано 20 вер. 2018 р., 11:00 Крылья 12   [ оновлено 21 вер. 2018 р., 11:10 ]

Наша школа взяла участь в міському конкурсі "День Миру у місті Л". Всі бажаючі мали змогу написати побажання до Дня Миру.Важливо ще раз нагадати собі і присутнім про те, що мир – це велика цінність, і про нього мало мріяти, для його досягнення необхідно багато і наполегливо працювати.

Мир

Фестиваль красок "Холи"

опубліковано 20 вер. 2018 р., 09:55 Крылья 12

Праздник красок (холи) - ежегодный индуистский фестиваль. Но… впервые подобное мероприятие прошло и у нас в школе. Мероприятие было потрясающим: оно началось с зажигательных танцев, весёлых конкурсов и всеобщий флешмоб с обсыпанием разноцветными красками. Солнечная погода и свежий воздух укрепляли общую радость. По словам ребят, такие воспитательные мероприятия очень нужны, так как сближают детей и взрослых, способствуют снятию эмоционального дискомфорта и напряжённости.

Весёлые перемены

опубліковано 20 вер. 2018 р., 09:47 Крылья 12

18 сентября в школе успешно стартовали "весёлые перемены"для ребят начальных классов. У младших школьников появилась возможность интересно и с пользой проводить свободное от уроков время и способ поднять настроение! "Весёлые перемены" будут проходить каждый вторник.

День смайлика

опубліковано 20 вер. 2018 р., 09:44 Крылья 12

19 сентября день рождения смайлика
😄 отметили ученики 1-4 классов.
1-е классы рисовали смайлик🤣, 2-е придумывали свой смайл😃, 3 -4 классы сочиняли сказку, где главные герои - смайлы🤗🤔😉. Если мы улыбаемся - жизнь продолжается!

День смайлика

«Агенти Змін. Діти»

опубліковано 16 вер. 2018 р., 09:28 Крылья 12

13 вересня до нашої школи завiтали представники Агенції регіонального розвитку, та розповідали про проект «Агенти Змін. Діти». Наші учні мають амбітні плани на життя, багато вже знають та цікавляться новим. Сподіваємось, що нова можливість для розвитку їхньої особистості як проект «Агенти Змін. Діти» стане їм у пригоді та буде поштовхом до суспільних змін. Дякую всім і кожному, що приділили нам увагу. Україні є куди розвиватись – бо є в нас Агенти Змін!

Агенція регіонального розвитку Луганської області