Результати вибору підручників для 1 класів

опубліковано 17 трав. 2018 р., 00:43 Крылья 12

Станом на 17.05.2018р рішенням педагогічної школи затверджено вибір
електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу, поданих на конкурсний відбір.

Результати вибору підручників 5, 10 класів

опубліковано 25 квіт. 2018 р., 04:58 Крылья 12

Станом на 25.04.2018р рішенням педагогічної школи затверджено вибір
електронних версій оригінал-макетів підручників, поданих на конкурсний відбір:

Результати відбору підручників

опубліковано 19 лют. 2018 р., 04:00 Крылья 12   [ оновлено 19 лют. 2018 р., 04:05 ]

Згідно з методичними рекомендаціями, описаними в Листі МОН від 06.02.2018р. № 1/9-79,та Листом департамента освіти і науки Луганської райдержадміністрації від 8.02.2018р.№01/04-С учителями школи було відібрано підручники для 5 класів. Результати відбору можна переглянути за посиланням:

Для вчителів середньої ланки - відбір підручників.

опубліковано 8 лют. 2018 р., 22:46 Крылья 12

Шановні колеги, нище знаходиться посилання, за яким можна ознайомитись з електронними версіями підручників для 5 класу.

Герої Крут у наших серцях

опубліковано 30 січ. 2018 р., 09:11 Крылья 12

29 січня – це один із тих днів, коли варто спинитися, забути про щоденні клопоти, метушню навколишнього світу й низько схилити голови, віддаючи шану пам’яті юних захисників молодої Української Народної республіки, котрі віддали свої життя під Крутами. Саме в цей день в школі відбулися заходи, приурочені 100-ій річниці бою під Крутами: бібліотекар підготував виставку літератури Дня Пам'яті Героїв Крут, вчителі провели години спілкування з класними колективами, перегляд відеофільмів. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації.

Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

"Я з вами, всім серцем я з вами... "

опубліковано 26 січ. 2018 р., 10:57 Крылья 12

6 січня 2018 року –120 років від дня народження українського поета Володимира Миколайовича Сосюри. Цей ювілей не міг пройти непоміченим на батьківщині поета, а отже, і в нашому навчальному закладі. 26 січня для учнів 5 – 11 класів була проведена літературно-музична композиція "Я з вами, всім серцем я з вами... " Його називають українським соловейком, найніжнішим, найпроникливішим ліриком двадцятого століття. Ліричні вірші, поеми, автобіографічна проза – це безмежний світ поета, це історія, пережита в любові й ненависті, радості й журбі, пережита гостро, до сліз, до знемоги.

День Соборності України

опубліковано 22 січ. 2018 р., 12:28 Крылья 12   [ оновлено 22 січ. 2018 р., 12:30 ]

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. В нашій школі це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні, бо саме в такі непрості часи єднання і любов до неньки-України особливо потрібні. Всі вчителі та працівники школи  прикрасили себе жовто-блакитними стрічками. Ранок в школі почався з святкової лінійкі, танцювального флеш-мобу. Як символ єднання всієї України, всі учні і працівники школи вишикувались разом і взялися за руки, утворивши «живий ланцюг».

У цей день, молодь, яка утворює «живі ланцюги» по всій країні, доводить, що ми – єдиний народ та справді соборна держава. Це єдність, про яку споконвічно мріяли наші пращури, Шевченком омріяна єдність, що має стати запорукою існування єдиної, соборної демократичної України. Бо тільки єдність людей і спільність їхньої мети відкриває шляхи до перемоги, до світлого майбутнього нашої держави.

День Соборності України 2018.avi

Графік проведення ЗНО 2018. Готуємось до реєстрації!

опубліковано 10 січ. 2018 р., 13:37 Крылья 12   [ оновлено 10 січ. 2018 р., 14:24 ]

Шановні випускники 11 класу, для здійснення реєстрації на ЗНО 2018, яка почнеться з 6 лютого вам необхідно мати власний паспорт громадянина України!

До уваги учнів 10-11 класів. Пробне ЗНО.

опубліковано 10 січ. 2018 р., 13:16 Крылья 12   [ оновлено 10 січ. 2018 р., 13:18 ]

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

• ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти
фізичних та юридичних осіб.

Вартість пробного ЗНО 137 гривень за один предмет.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Предмети
24 березня 2018 року
українська мова і література
31 березня 2018 року
історія України
англійська мова
німецька мова
французька мова
іспанська мова
біологія
географія
фізика
хімія

Вчителям!

опубліковано 30 груд. 2017 р., 14:51 Крылья 12   [ оновлено 1 січ. 2018 р., 04:22 ]

Шановні вчителі. Плануємо роботу на ІІ семестр.

(Пропозиції щодо оптимізації розкладу  можна надавати з 03.12.17.)

Чорновий варіант розкладу.

1 тиждень