Акція «Увага! Діти на дорозі»

опубліковано 2 лют. 2016 р., 13:51 Школа 12
Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Відстані між районами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту.
У вересні в нашій школі проходив місячник під назвою «Увага! Діти на дорозі». Учні школи приймали участь у конкурсі малюнків з ПДР, у виховних заходах «Вчи і поважай правила дорожнього руху». Також учні, під керівництвом вчителів, практично ознайомились з правилами переходу дороги під час прогулянки мікрорайонами міста.
Отже, транспорт - наш вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.