День пам'яті жертв голодомору

опубліковано 25 лист. 2017 р., 03:23 Школа 12

Багатостраждальна історія нашого народу. Ми ніколи не повинні забувати чорних її сторінок. Майже кожне століття, як свідчать давні джерела, позначене голодними роками, наслідками епідемій, спустошливими війнами, чужоземними навалами. Жахливим злочином проти власного народу став штучний голод 1932-1933 років. Напередодні цього
національного пам'ятного дня, в школі були проведені заходи, покликані зберегти пам’ять поколінь, аби подібне знову не лягло чорним відбитком трагедії на сторінки нелегкої історії нашого народу. Учням було представлено для перегляду відеопроект "Врятувати від забуття" із спогадів очевидців, який зробили учні нашої школи Карташева Єва учениця 10 класу і Бугайов Максим учень 11 класу разом з вчителями Карпенко Олена Юріївна і Тихоненко Оксана Юріївна. Учні дізнались про ті страшні лихоліття, які відбувалися на Україні.

Нагадаємо, що сьогодні, 25 листопада, в день пам’яті жертв Голодомору, українські телеканали та радіо мовлять у режимі жалоби. О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, під час якої мільйони українців запалять свічки біля Меморіалів Голодомору .
Запаліть і ви о 16:00 свічки на підвіконнях своєї оселі в пам'ять про мільйони втрачених життів.

«Врятувати від забуття»_Голодомор_ЛЗШ 12.mp4