Коли порядок диктує почуття...

опубліковано 2 лют. 2016 р., 13:55 Школа 12
Всесвітній день поезії відзначається 21 березня. Напередодні цього дня у нашій школі в приміщенні бібліотеки був проведений конкурс читців "Поезія життя" серед учнів 5-11 класів. Діти декламували вірші українських, російських поетів, а вчителі іноземних мов читали поезії англійською, німецькою та французькою мовами. Значну увагу приділили віршам наших земляків, поетам Лисичанська.
До уваги читачів у школьній бібліотеці була представлена виставка до Всесвітнього дня поезії. Школярі мали змогу ознайомитися з творчістю Т. Шевченка, І. Франка, Лесі Українки, В. Сосюри, О. Пушкіна, М. Лермонтова, ... та інших поетів. Також були представлені збірки віршів та матеріали про життєвий і творчий шлях поетів Луганщини.