Олімпійський тиждень

опубліковано 8 вер. 2017 р., 05:41 Школа 12
З 4 по 8 вересня в нашій  школі проходив Олімпійський тиждень у рамках відзначення Дня фізкультури і спорту. Метою тижня була популяризація фізкультури і спорту, пропаганда здорового життя, заохочення дітей до самовдосконалення і занять спортом. Протягом тижня були сплановані і проведені цікаві і змістовні заходи з учнями всіх вікових категорій.
На урочистій лінійці був присутній  заслужений тренер України, майстер спорту Ладік Олексій Іванович.  Цього тижня подвір’я нашої школи перетворилося на суцільний спортивний майданчик, де проводилися "Веселі старти». Та головне не перемога, а те, що учні, вчителі, із задоволенням стали учасниками чудового спортивного дійства. Усі учасники заходу отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень. На завершення  підведено підсумки тижня, нагороджено найактивніших учасників.

Олімпійський тиждень