Свята не минають нас!

опубліковано 2 лют. 2016 р., 14:15 Школа 12   [ оновлено 2 лют. 2016 р., 14:16 ]

14 жовтня - День захисника України.

Нашу школу не оминуло це свято. З ранку відбулася лінійка, де діти були ознайомлені з історією створення УПА, започаткуванням свята "Покрови", та Днем захисника України. Дівчата подарували майбутнім захисникам браслет "Нескорених",що є символом мужності, хоробрості та надії на мирне майбуття.

На лінійці відбулося святкове відкриття "Козацьких ігор"- спортивних змагань серед учнів 5-11 класів. На 1-ому уроці була проведене тематична "Виховна година" для учнів всіх класів. А початкові класи улаштували веселі ігри на свіжому повітрі, провели вікторини та конкурси малюнків.

Готуючись до свята у нашій школі пройшла акція "Посилка солдату", дитячі малюнки та поробки були вручені солдатам у цей святковий день.

Ми від щирого серця вітаємо мужніх людей, цвіт нації, що стали до захисту рідної української землі, нашої Батьківщини від агресора й окупанта! Вітаємо наших захисників зі святом! Миру вам, міцного здоров'я, шани і слави від всього українського народу!