Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!»

опубліковано 2 лют. 2016 р., 11:37 Школа 12
В нашій школі з 29 вересня по 3 жовтня  було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!» Метою цього заходу було поліпшення роботи із запобігання травматизму у дітей, формуванню в них навичок безпечної поведінки під час пожежі, удосконалення і узагальнення знань з правил пожежної безпеки в школі. Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено майже всіх учнів навчального закладу.

Педагогічний колектив школи приділяє особливу увагу навчанню дітей Правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання у школі. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо.

Робота педагогів допомагає дітям убезпечити себе в реальному житті та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість пожеж за участю дітей. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.