Ура! Ми їдемо до Литви!

опубліковано 29 трав. 2017 р., 03:57 Школа 12   [ оновлено 29 трав. 2017 р., 03:58 ]
Під патронажем Міністерства закордонних справ Литви вже другий рік реалізується Міжнародний литовсько-український проект «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: «На шляху до змін - 2017». Учасники проекту спрямовують зусилля на здійснення змін в освітньому середовищі шкіл з урахуванням досвіду й практики європейських країн, поширення ідей активного громадянства та підтримку бажання педагогів і молоді ініціювати позитивні зміни.

У рамках двостороннього литовсько-українського проекту протягом 2017-2018 років буде організована освітньо-пізнавальна поїздка до Литви делегації педагогів та учнів трьох навчальних закладів Луганщини.

У відборі взяла участь КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І‒ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області», представники якої, на чолі з директором школи, Ростовською Наталією Юріївною, під час зустрічі на базі Луганського ОІППО презентували власний досвід та напрацювання, поділилися своїми досягненнями та планами на майбутнє. Учні і вчителі отримали безмежну кількість позитивних емоцій та корисної інформації. А результат не забарився. Напередодні свята Останнього дзвоника школа отримала листа від координаторів проекту з запрошенням до співпраці і тепер в очікуванні на подальші кроки організаторів з визначення складу делегації дітей та педагогів для візиту до Литви.