Кадровий склад


СПИСОК 

педагогічних працівників 

КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12»

 

з/п

П.І.Б. робітника

Посада

Категорія

1.               

Ростовська Наталія Юріївна

Директор школи

Вища,

Старший вчитель

2.               

Букій Яна Миколаївна

Вчитель початкових класів

 

Спеціаліст

3.               

Волошина Яна Олександрівна

Вчитель початкових класів

 

Спеціаліст

4.               

Галенко Катерина Степанівна

Вчитель укр. мови та літератури, зарубіжна літ.

ІІ категорія

5.               

Гусєва Роза Аліївна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

6.               

Дегтяренко Анна Сергіївна

Вчитель інформатики, математики

Спеціаліст

7.               

Дегтяренко Ніна Павлівна

Вчитель початкових класів

 

Спеціаліст

Старший вчитель

8.               

Дубова Наталія Олександрівна

Заступник директора з НВР

 

І категорія

Старший вчитель

9.               

Карелова Людмила Вікторівна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

10.           

Карпенко Олена Юріївна

Заступник директора з НВР

 

І категорія

11.           

Кирийчук Світлана Олексіївна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

12.           

Курмаз Лариса Ярославівна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

13.           

Лічман Марина Валеріївна

Педагог-організатор

 

Спеціаліст

14.           

Лук’янченко Лариса Володимирівна

Вчитель укр. мови та літератури

Вища

Вчитель-методист

15.           

Мацай Ірина Миколаївна

Вчитель укр. мови та літератури

І категорія

16.           

Мірошничев Максим Миколайович

Вчитель іноземної мови

 

ІІ категорія

17.           

Москаленко Віра Сергіївна

Вчитель математики, інформатики

Спеціаліст

18.           

Новікова Юлія Вікторівна

Вчитель укр. мови та літератури

ІІ категорія

19.           

Огиря Костянтин Сергійович

Вчитель фізичної культури

 

Спеціаліст

20.           

Олександрова Наталія Валентинівна

Вчитель рос. мови та літератури

Вища

21.           

Очиченко Любов Миколаївна

Вчитель укр. мови та літератури

Вища

22.           

Пелипась Дмитро Сергійович

Вчитель фізичної культури

 

Спеціаліст

23.           

Пісмарьова Тетяна Олексіївна

Вчитель математики

 

ІІ категорія

24.           

Рибкіна Людмила Михайлівна

Вчитель хімії

 

І категорія

25.           

Руденко Вікторія Іванівна

Вчитель історії

 

Спеціаліст

26.           

Сафронова Галина Миколаївна

Вчитель фізики

Вища

Старший вчитель

27.           

Свербиненко Марина Володимирівна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

28.           

Семейко Тетяна Олександрівна

Вчитель-логопед

 

І категорія

29.           

Семеніхіна Вікторія Віталіївна

Вчитель географії

 

І категорія

30.           

Серебрякова Олена Юріївна

Вихователь ГПД

 

Спеціаліст

31.           

Сидорова Ірина Олександрівна

Вчитель фізичної культури

 

І категорія

32.           

Солодчук Тетяна Олександрівна

Психолог

 

Спеціаліст

33.           

Тихоненко Оксана Юріївна

Вчитель історії

 

І категорія

34.           

Третяк Дар’я Миколаївна

Вчитель англійської мови

 

ІІ категорія

35.           

Третяк Ніна Федорівна

Вчитель математики

 

І категорія

36.           

Филиппович Наталія Павлівна

Вчитель історії

 

І категорія

37.           

Хасьянова Оксана Вікторівна

Педагог-організатор

 

Спеціаліст

38.           

Хмелик Олександра Андріївна

Вчитель основ здоров’я, обслуговуючої праці

Спеціаліст

39.           

Хмелик Сергій Андрійович

Вчитель технічної праці

 

Спеціаліст

40.           

Хопіна Аліна Григорівна

Вчитель початкових класів

 

ІІ категорія

41.           

Чепурко Валентина Василівна

Вчитель початкових класів

 

Спеціаліст

Старший вчитель

42.           

Чоботова Валентина Петрівна

Вчитель біології

 

Вища

Старший вчитель

43.           

Щербань Олена Сергіївна

Вчитель англійської мови

 

ІІ категорія

 


Comments