Кадровий склад згідно з ліцензійними умовами

Навчальний заклад забезпечений працівниками  згідно з кадровими вимогами щодо провадження освітньої діяльності за рівнями повної загальної середньої освіти ( п.76,77 постанови КМУ від 30 грудня 2015 р. № 1187 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності" (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 347 від 10.05.2018)) на 99,6%.

Всього в школі:
  • 47 педпрацівників (з них 4 за сумісництвом):
    • Директор -1
    • Заступник директора з НВР - 2
    • Педагог-організатор - 1
    • Вихователь ГПД - 1
    • Асистент вчителя - 7
    • Керівник гуртка - 2
    • Практичний психолог - 1
    • Соціальний педагог - 1
    • Вчитель - 31
  • 21 робітник (з них 1 за сумісництвом):
    • Завідувач бібліотеки - 1
    • Завідувач господарства - 1
    • Секретар-друкарка - 1
    • Лаборант - 2
    • Гардеробник -1
    • Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель -1
    • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування - 2
    • Двірник - 1
    • Сторож - 3
    • Прибиральник службових приміщень - 8
Керівник навчального закладу має вищу педагогічну освіту (магістр).

100% працівників школи, які безпосередньо задіяні у проведенні навчальних занять мають Вищу педагогічну освіту за спеціальністю чи освітню та (або) професійну кваліфікаці, яка відповідає навчальним предметам (дисциплінам), що ними викладаються. Відповідність вищої педагогічної освіти за отриманою спеціальністю чи освітньої та (або) професійної кваліфікації підтверджено відповідними документами про освіту.

100% працівників закладу освіти відповідно до законодавства пройшли обов’язковий профілактичний медичний огляд.