Умови доступності для осіб з ООП

• Для дітей з особливими освітніми потребами  у поточному навчальному році організоване навчання в 7 інклюзивних класах, у яких навчаються 11 учнів.
  • Для забезпечення інклюзивної форми навчання в школа на 100% забезпечена необхідними спеціалістами: асистенти вчителя, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, психологи.
  • Облаштувано пандус потрібної ширини з поручнем.
  • Вхідна площадка школи має навіс.
  • Біля вхідних дверей школи встановлено кнопку дзвоника зі спеціальною позначкою.
  • Глибина тамбуру становить більше 1,8 м, ширина більше 2,2 м.
  • Ширина коридорів у межах норми (більше 1,5 м).
  • Глибина простору перед дверима навчальних кабінетів при відчиненні «від себе» більше 1,2 м, при відчиненні "до себе" – більше 1,5 м, ширина більше 1,5 м.
  • У школі немає килимового покриття.
  • Ширина дверних і відкритих прорізів у стіні, а також виходів із більшості приміщень школи і з коридорів у сходову клітку більше 0,9 м.
  • Дверні прорізи навчальних кабінетів та більшості інших приміщень школи не мають порогів і перепадів висот підлоги.
  • У межах норми: ширина маршу сходів, доступних МГН (не менше 1,35м), ширина проступів сходів (не менше за 0,3 м), висота підйому (не більша за 0,15 м)
  • Усі сходинки в межах маршу однакові за геометрією та розмірами по ширині проступу і висоті підйому.