Учням‎ > ‎

Обираємо майбутнє

«Щоб реалізувати свої мрії в реальний успіх, Ви повинні працювати. Працювати багато, наполегливо, постійно -це шлях до вдосконалення і максимальному результату».
                                                                                         Джон Паттерсон  

Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, коханих. І в основі вибору кожного з нас свої критерії, своє уявлення про добро і зло, честь і безчестя, правду і кривду.

У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками.

Зробити крок чи не робити? Промовчати чи відповісти? Стерпіти чи не стерпіти? Подолати чи відступити? Так чи ні? Куди піти вчитися? Як жити? Що робити?Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.


Любі друзі, ніколи не рано думати про майбутнє... Пропонуємо вам дуже цікаві ресурси, які допоможуть дізнатись про цікаві професії та навчальні заклади в яких можна отримати освіту. 

Чим раніше ви зробите свій вибір, тим швидше та легше ви досягнете своєї мети.


http://www.mycareer.org.ua/test - тестування на профорієнтацію.

http://osvita.ua/vnz/guide/ - довідник вищих  навчальних закладів України.

http://osvita.ua/vnz/career/ - портал, присвячений вибору професій та навчальних закладів.

http://www.vstup.info/ - портал, на якому можна за професійним напрямком обрати ВНЗ, дізнатись, які екзамени треба скласти на ЗНО, умови вступу.

Comments