День Гідності та Свободи

Дата публикации: 22.11.2017 11:58:08

В Україні відзначаєть день Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

До дня Гідності і Свободи в нашій школі відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування, шкільна лінійка біля стели "Вахти Пам'яті" на яку були запрошені учні 5-11 класів, а у шкільній бібліотеці відбулася виставка "Герої на вмирають", присвячена героям Небесної сотні.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.