Дата публикации: 22.01.2018 20:28:27

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. В нашій школі це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні, бо саме в такі непрості часи єднання і любов до неньки-України особливо потрібні. Всі вчителі та працівники школи прикрасили себе жовто-блакитними стрічками. Ранок в школі почався з святкової лінійкі, танцювального флеш-мобу. Як символ єднання всієї України, всі учні і працівники школи вишикувались разом і взялися за руки, утворивши «живий ланцюг».

У цей день, молодь, яка утворює «живі ланцюги» по всій країні, доводить, що ми – єдиний народ та справді соборна держава. Це єдність, про яку споконвічно мріяли наші пращури, Шевченком омріяна єдність, що має стати запорукою існування єдиної, соборної демократичної України. Бо тільки єдність людей і спільність їхньої мети відкриває шляхи до перемоги, до світлого майбутнього нашої держави.