День Української мови та писемності

Дата публикации: 09.11.2017 15:02:16

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада. Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж дня. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою:

1.Мовознавчий колаж «10 фактів про українську мову»;

2.Мовознавча гра «Слово до слова – складеться мова»;

3.Квест «Мовознавці» для учнів 6-х класів;

4.Літературна мовознавча вікторина „Найкращий знавець мови” для учнів 7-8 класів;

5.Мовознавча хвилинка «Як намистинки, диво калинове – кохана мово» (учні 1 – 4 кл);

6.Загальношкільний конкурс «Караоке українських пісень»;

7.Участь у акції «Всеукраїнський радіо- диктант національної єдності» «Наші пісні»(вчителі, батьки, учні 9-10 класів).

Метою всіх проведених заходів було:

- донести до учнів красу і багатство української мови;

- формувати відчуття краси рідної мови;

- розвивати мовленнєві здібності учнів;

- збагачувати словниковий запас;

- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.