Прийом учнів до школи

Зарахування учнів до нашого закладу протягом навчального року здійснюється за поданими заявами батьків, незалежно від місця проживання згідно з до Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016.

Ознайомитись з Порядком

Згідно з п. 2 рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 19.11.2019 № 575 «про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти» за навчальним закладом закріплено наступну територію обслуговування:

• Кв-л Центральний,
  • кв-л Молодіжний (б.1,2,5,7,13)

Увага! До завершення карантину документи для зарахування в 2-11 класи заклад не приймає.

Прийом заяв припиняється за відсутністю вільних (посадочних) місць.

• Потужна спроможність навчального закладу: 464 учні.
  • Навчання безкоштовне.

Прийом заяв до 1-х класів у 2020 році

Актуальна інформація щодо вільних місць:

Вільні місця