РНС

КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступеней №12"

ПРЕЗЕНТУЄ

шкільну дитячу організацію

РЕСПУБЛІКА НЕВГАМОВНИХ СЕРДЕЦЬ

Прапор

Девіз:

«Зажечь огонь в сердцах людей,

как это сделал Прометей!»

Гімн:

Зроби лиш крок

Свій крок зробити кожен може,

Бо серце кличе до пригод.

Тримаючись за руки разом,

Здолаєм сотні перешкод.

І одягнувши

Собі на плечі два крила,

До мрій летіти пора.

Приспів:

Зроби лиш крок,

І летимо!

Серця, що разом б'ються заодно.

Зроби лиш крок!

Багато так шляхів чудових,

сам обирай - якім іти.

Запалюй серце!

Не схиб тепер, не відступи!

Назавжди разом - я і ти.

Закони організації

«Республіка Невгамовних Сердець»

Єдність слова та діла,

Дружби та товаришування,

Честі та совісті,

Піклування та милосердя.

Принципи організації

1. Добровільність вступу до організації, активна участь в її справах.

2. Самодіяльність членів організації в угоді з педагогічним координуванням.

3. Врахування вікових та індивідуальних особливостей учасників.

4. Романтика, цікавість, гра в дитячій організації.

5. Безперервність та систематичність в діяльності дитячої організації.

Структура шкільного самоврядування

Тлумачення структури

шкільного співуправління дитячої організації

«Республіка невгамовних сердець»

Зі структури шкільного співуправління ми бачимо, що вищим законодавчим органом в дитячій громадській організації «Республіка Невгамовних Сердець» є Загальношкільна Конференція. На ній приймається Статут, Положення, закони шкільної організації, утверджується план роботи організації на новий навчальний рік, утверджується керівний склад «Республіки» та склад кураторів (вчителів – радників).

За нею по ієрархії крокує Президент школи, Рада кабінету Міністрів та Рада мерів міст, на яких завжди присутні вчителі-радники, які допомагають учням у вирішенні існуючих питань. саме на цих Радах розглядаються сьогоденні справи та приймаються невеличкі зміни та поправки, деякі рішення (масштабні лише на Загальних Зборах або на Конференції)

На наради кожного з Міністерств, які проходять один раз на місяць, приходять завідуючі районів міста. Наприклад, на раду Міністерства Дисципліни та порядку приходять завідуючі Трудових районів кожного міста - класу, на засідання «Медіа – центру» - завідуючі редколегій учнівських колективів, та т. ін..

В кожному класі є розклад проведення всіх нарад, тому Міністри добре слідкують за відвідуванням нарад та виконанням доручень. Всі підсумки заносяться до Рейтингу "Місто-герой" . Діти і дорослі навчаються, співпрацюють разом.