РБС

Школьную детскую организацию

РЕСПУБЛИКА БЕСПОКОЙНЫХ СЕРДЕЦ

Девиз:

«Зажечь огонь в сердцах людей,

как это сделал Прометей!»

Гимн:

Пока нам надо лишь учиться,

Чтоб тайны мира открывать.

И к неизвестному стремиться,

Чтобы могло известным стать.

Пред нами все пути открыты

И все дороги впереди.

Когда-то станем знамениты,

Прославить Родину должны!

Припев:

Не вешать нос, Республиканцы!

Дурна ли жизнь, иль хороша.

Едины парус и душа!

Судьба и Родина – едины!

Закони організації

«Республіка Невгамовних Сердець»

Єдність слова та діла,

Дружби та товаришування,

Честі та совісті,

Піклування та милосердя.

Принципи організації

1. Добровільність вступу до організації, активна участь в її справах.

2. Самодіяльність членів організації в угоді з педагогічним координуванням.

3. Врахування вікових та індивідуальних особливостей учасників.

4. Романтика, цікавість, гра в дитячій організації.

5. Безперервність та систематичність в діяльності дитячої організації.

Структура шкільного самоврядування

Тлумачення структури

шкільного співуправління дитячої організації

«Республіка невгамовних сердець»

Зі структури шкільного співуправління ми бачимо, що вищим законодавчим органом в дитячій громадській організації «Республіка Невгамовних Сердець» є Загально шкільна Конференція. На ній приймається Статут, Положення, закони шкільної організації, утверджується план роботи організації на новий навчальний рік, утверджується керівний склад «Республіки» та склад кураторів (вчителів – радників).

За нею по ієрархії крокує Президент школи, Рада кабінету Міністрів та Рада мерів міст, на яких завжди присутні вчителі-радники, які допомагають учням у вирішенні існуючих питань. саме на цих Радах розглядаються сьогоденні справи та приймаються невеличкі зміни та поправки, деякі рішення (масштабні лише на Загальних Зборах або на Конференції) Кожне Міністерство відповідає за роботу дитячої організації відповідно Дорогам «Лугарів»:

Міністерство Освіти – Дорога науки та освіти, Міністерство Милосердя – Дорога друзів, Міністерство Екології – Дорога гармонії людини та природи, Міністерство Культури – Дорога Краси, Міністерство Патріотичного виховання – Дорога Батьківщини та Дорога роду, Міністерство Здоров’я та спорту– Дорога здорового способу життя та т. ін.

На наради кожного з Міністерств, які проходять один раз на місяць приходять завідуючі районів міста, Наприклад, на раду Міністерства Дисципліни та порядку приходять завідуючі Трудових районів кожного міста - класу, на засідання «Медіа – центру» - завідуючі редколегій учнівських колективів, та т. ін..

В кожному класі є розклад проведення всіх нарад, та Міністри добре слідкують за відвідуванням нарад та виконанням доручень, Всі підсумки заносяться до «Екрану змагань» . Діти і дорослі навчаються, співпрацюють разом.