Особливості дистанційного навчання

Дистанційне навчання відбувається в режимі онлайн на платформі Google Classroom з використанням додаткових інструментів: месенджери Viber (1-9 класи), Telegram (11 класи), Zoom, тощо.

• Як регламентується час роботи в дистанційному режимі? Як регулюється навантаження?

Уроки проводяться за чинним розкладом з перервами на відпочинок. Вчителі самостійно обирають методики та інструменти навчання, але работа спрямовується на те, щоб частину часу учні проводили без комп'ютера, виконуючи різноманітні навчальні види діяльності.

• Координують дистанційне навчання в певних класах класні керівники. Контролюють відвідування занять учнями.

• Якщо дитина не має технічної можливості навчатись з використанням тих технологій, які пропонує школа?

Питаня вирішується індивідуально через класного керівника. Найчастіше вчителі пропонують виконувати завдання за підручниками, надають консультації по телефону.

• Як відбувається оцінювання навчальних досягнень учнів, які навчаються дистанційно?

Вчителі школи використовують різноманітні способи, які найбільш доречні для певних видів робіт та дозволяють якнайкраще оцінити учнів в даних умовах: онлайн тести (Classtime, Наурок, Гугл форми), пересилання фото виконаних робіт, відео, оцінюються усні відповіді учнів під час онлайн уроків, результати лабораторних дослідів водма тощо.

Таким чином, учні мають поточні оцінки, на підставі яких вчителі мають змогу поставити тематичні. Оголошення оцінок відбувається особисто.